חולון

אודות

קפה גן סיפור ממוקם בלב לבו של גן סיפור בחולון.
הגן הקסום מכיל בתוכו 8 גנים, שכל אחד מהם ממחיש סיפור ילדים אחר דרך פסלים. כאן תמצאו את הסיפורים הקלאסיים, שכל ילדי ישראל גדלים עליהם, כמו: דירה להשכיר, הכינה נחמה, שפת הסימנים של נועה, דודי שמחה ועוד.

כמו הגן, כך גם בית הקפה, הוקם בשביל הילדים ולמענם. המקום עוצב בהשראת הגן, כאשר במרכז המסעדה תמצאו מדפי ספרים עמוסים בספרי ילדים, שמעוצבים בצורת צמרות עץ. הפלייסמנטים שפזורים על השולחנות הם פרי יצירותיהם של ילדים בהשראת גני הסיפור. 

בבית הקפה הילדים מקבלים את מגזין הילדים של קפה גן סיפור עם עפרונות צביעה וכלי משחק יחודיים, כך גם במקום ישנו כיור נמוך שמותאם לילדים, וכמובן תפריט ייעודי לילדים, הכולל גם ארוחת בוקר מיוחדת עבורם – ארוחת בוקר ילדודס.

במקום למעלה מ- 500 ספרים מיד שנייה למכירה ב- 25 ₪ בלבד, וזאת כחלק מפרויקט "סיפור חוזר", המעניק מקום תעסוקה לאנשים עם צרכים מיוחדים ובמקביל ממחזר ספרים למען איכות הסביבה.

קפה גן סיפור מציג תפריט חלבי מובחר, שכל המנות בו עשויות מחומרי גלם איכותיים. כאן תמצאו שלל מנות חלביות משובחות, עוגות מעולות, פסטות טריות בשלל צורות, דגים טריים, סלטים ייחודים ועוד.  התפריט שלנו מציע גם מנות ללא גלוטן ומנות טבעוניות טעימות ועשירות.

כל המנות במסעדה מוגשות בכלים שעוצבו על-ידי האומנית סובר, והם שמעניקים למנות מראה שונה בטאץ' אישי.

 

במקום ניתן לערוך אירועים פרטיים ואינטימיים של עד 50 סועדים. כאשר אנו עורכים גם ימי הולדת לילדים אל מול הגן הקסום.

הכירו את מנהלי המסעדה

  • אלעד בן דוד

אלעד בן דוד

בן 35, במקור ממושב מצפה

עד לפני קצת פחות מעשור הייתי בטוח שאעביר את המשך חיי מול מחשב במשרד מסודר. ביום אחד תוכניותי השתנו, עזבתי את הצפון הרחוק ועברתי לת"א.

התאהבתי במקצוע דרך בית קפה בצפון ת"א ולאחר כ-6 שנים שבהן נשמתי וחלמתי את התחום, דרכי הצטלבה עם קפה גן סיפור ומיד ידעתי שמצאתי בית.

ולא סתם בחרתי בספר הבית של יעל כי ידעתי  שקפה גן-סיפור תמיד יהיה לי לבית.

The Butterfly Button