הרצליה

אודות

 

הגן שנכנס לבית הקפה

גן סיפור מעוצב בצורה יוצאת מהכלל, היוצרת שייכות מלאה לסביבה הקסומה של הפארק. המבנה האדריכלי משלב בתוכו חומרים שקיימים בפארק: מעטפת של לוחות מעץ אורן עוטפות את המבנה מבחוץ, ואותו העץ גם משמש ליצירת מחיצות בתוך המבנה. בין הקירות ניתן להבחין בשלל צמחים, וכך נוצרת התחושה כאילו הפארק חודר אל תוך המבנה. התקרה הצפה מוארת בתאורה נסתרת, ששופכת אור גם על קירות העץ, ויוצרת אווירה חמימה ומזמינה. ריצוף האבן בשני גדלים נראה כמו ריצוף חוץ, שכמותו פוגשים בפארק.

החלל של המסעדה מעוצב בגופי תאורה בצורת בוקה פרחים פורח, ועציצים מרחפים, שמשולבים ברשת ברזל, מפרידים את החללים השונים באזורי הישיבה. מניפת הצבעים החמימה שמאפיינת את העיצוב הכללי, משווה למקום מראה דומיננטי, חם ומזמין.

קפה גן סיפור מתפרש על-פני שטח של כ-200 מ"ר, שאליהם מתווספת רחבה גדולה הנפרשת אל הפארק, ובה בריכת דגים מרהיבה.

זמן איכות לכל המשפחה

כל הורה מכיר את התיאבון הבריא של הילדים, שמתעורר אחרי טיול טוב בפארק, ובדיוק בשביל זה בית הקפה נמצא כאן בשבילכם. קפה גן סיפור הרצליה הוא מקום ידידותי במיוחד לילדים, המגיש תפריט מיוחד המותאם לילדים עד גיל 8. התפריט מנוקד, כך שהלקוחות הקטנים יכולים לקרוא ולבחור את המנות שלהם בעצמם. כמו כן, במסעדה תמצאו ספרייה עם מבחר גדול של ספרי ילדים אהובים. בשירותים ישנו כיור נמוך, שמותאם לגובהם של ילדים.

 

חוויה תרבותית עשירה

קפה גן סיפור משלב בין אוכל טוב לאהבת הספר ולאירועים קהילתיים מעשירים.
במקום ישנה ספרייה עם ספרים לילדים ולמבוגרים, ונערכים בו אירועים מגוונים כמו שעת סיפור מוזיקלית המתקיימת אחת לשבוע.

 

בואו לחוויה מעשירה ומיוחד במינה!

The Butterfly Button